Napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji - w celu wykonania tej usługi korzystamy z urządzenia TEXA AIR+.

Układy klimatyzacji instalowane w pojazdach gwarantują komfort pasażerom zarówno latem, jak i zimą. Często jednak zapominamy o wadze jakości powietrza dostarczanego przez te układy. Ostatnie badania dowiodły, że powietrze znajdujące się wewnątrz pojazdów jest gorszej jakości, niż powietrze cyrkulujące w pomieszczeniach domowych czy biurach. Wewnątrz układu klimatyzacji żyje i rozwija się duża ilość alergenów, które po uruchomieniu wentylatora są wyrzucane do kabiny pojazdu.

                           

Mówimy tutaj o alergenach, grzybach i bakteriach, które wywołują wiele dolegliwości w brębie układu oddechowego (np. kaszel, ból gardła), a także reakcje alergiczne. Ponadto powodują uciążliwy oraz uporczywy zapach. Należy koniecznie zadbać o jakość wdychanego powietrza oraz o zdrowie naszych dzieci, które często śpią, jedzą czy bawią się podczas jazdy w samochodzie.

W celu sprawnego oczyszczenia układu klimatyzacji nie wystarczy okresowo wymieniać filtr przeciwpyłkowy. Jest on faktycznie skuteczną barierą dla kurzu i zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz, jednak nie gwarantuje żadnej ochrony przed mikroorganizmami, które gnieżdżą się w parowniku układu klimaty­zacji. Wśród najbardziej popularnych środków przeznaczonych do czyszczenia instalacji klimatyzacji znajdują się płyny, które wprowadza się bezpośrednio do wylotów nawiewów, ale nie rozwiązują one w pełni problemu. Zanieczyszczenia, grzyby, pleśnie i bakterie, w rzeczywistości najinytensywniej rozwijają się wokół parownika, gdzie nie docierają wstrzykiwane preparaty. Odpowiedzią jest AIR+ TEXA.

AIR+ TEXA jest profesjonalnym urządzeniem złożonym z rozpylacza ultradźwiękowego, który uwalnia w kabinie pojazdu mgiełkę specjalnej substancji w postaci mikroskopi­jnych kropelek. Dzięki AIR+ TEXA substancja higieniczna pene­truje układ klimatyzacji, aż do parownika, uwalniając go z pleśni, bakterii i drobinek kurzu, przywracając tym samym idealny przepływ czystego powietrza pozbawionego mikroorganizmów. Ale to nie wszystko! Dzięki swoim właściwościom dezynfekującym oraz ultradźwiękom, AIR+ oczy­szcza również całą kabinę pojazdu, dywaniki i tapicerkę. Ogólne oczyszczenie pojazdu sprzyja bezpieczeństwu jazdy, usuwając z otoczenia kierowcy alergeny i źródła niemiłych zapachów.

Aby utrzymać doskonały efekt oczyszczania i zapobiegać problemom układu oddechowego czy alergiom pasażerów, zaleca się wykonywanie zabiegu czyszczenia przy pomocy AIR+ TEXA co 6 miesięcy.

Znalezione obrazy dla zapytania texa odgrzybianie

 

NOVAX

PRODUKTY, opony, felgi salowe ; aluminiowe, czujniki ciśnienia w oponach TPMS, mierniki ciśnienia w oponach, śruby i nakrętki do kół, śruby i nakrętki antykradzieżowe, pierścienie centrujące do felg aluminiowych, dystanse poszerzające na koła, kołpaki, kapsle na koła, materiały do naprawy opon i dętekm, płyny eksploatacyjne, oleje silnikowe, klocki i tarcze hamulcowe, uszczelniacze do opon, żarówki samochodowe, wycieraczki samochodowe BOSCH, płyn do spryskiwaczy, odmrażacze do szyb i zamków, łańcuchy śniegowe, stojaki do felg i kół, pokrowce na koła, worki do opon

USŁUGI wymiana i naprawa ogumienia, naprawa, prostowanie, malowanie i regeneracja felg aluminiowych, zdejmowanie zabezpieczeń antykradzieżowych z felg, wymiana oleju, serwis hamulców, wymiana elementów zawieszenia, nabijanie i odgrzybianie klimatyzacji